لباس ایمنی ضد آرک (anti arc clothing)

لباس ایمنی ضد آرک (anti arc clothing)

 

 

 

لباس ایمنی ضد آرک یا همان لباس ضد جرقه از ملزومات و تجهیزات بسیار کاربردی در صنایع و مشاغل مختلف به شمار می آید. این محصول برای مشاغلی مناسب است که در تماس با مواد آتش زا و قوس های الکتریکی برق هستند به شمار می آید.

لباس ضد جرقه ای که از نیاز های شغل اپراتوری شناخته می شود که از الیاف طبیعی پنبه و پلی آمید که در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد تولید شده اند. این لباس ها در برابر گرما و جرقه های الکتریکی با دوام و مقاوم می باشند.
این لباس محافظ در برابر جریانات برق و جرقه، یکی از ادوات ایمنی است که از بدن را در برابر جرقه های الکتریکی  محافظت می نماید و مناسب برای استفاده در مشاغلی مانند آتش نشانی, صنایع برق و گاز, صنایع پتروشیمی و نفت و مانند اینها می باشد.
لباس ضد جرقه طراحی شده به صورت کاپشن و شلوار، سرهمی و روپوش است این لباس درای شبرنگ هایی بر روی سینه، کمر، دور استین و دور پا می باشد.
خرید لباس ضد جرقه
 ALCUCABLE با ارائه تجهیزات محافظت فردی ، لباس ضد جرقه را با کیفیتی مرغوب و مناسب به مشریان عزیز ارائه می نماید.
ALCUCABLE با فروش لباس ضد جرقه به ایجاد ایمنی برای کاربران و کارفرمایان کمک نموده و با تامین و توزیع سایر تجهیزات حفاظت فردی مانند کلاه عایق برق و کیت عایق برق همراهی مطمئن برای محیط کار شما خواهد بود.
رضایت مشریان یکی از اولویت های کاری ALCUCABLE است که باعث شده محصولات با کیفیت را به بهترین شکل به شما ارائه نماید.
همچنین برای خرید کلاه عایق برق و کفش عایق برق نیز میتوانید به ALCUCABLE مراجعه نموده و خریداری نمایید.
قیمت لباس ضد جرقه
لباس ضد جرقه یا همان لباس ایمنی ضد آرک یکی از ابزاری حفاظت فردی است که بهتر است با کیفیتی مناسب و مرغوب تهیه شود تا در مواقع نیاز به کمک کاربر بیاید و جان فرد را از خطر محافظت نماید. این نکته را در نظر داشته باشید که به دلیل قیمت پایین جنس نامناسب را تهیه نکنید زیرا ممکن است در موقع وجود جریان برق، عملکرد مطلوبی نداشته باشد و لطمات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
ALCUCABLE تجهیزات حفاظت فردی را با کیفیت مرغوب و قیمت مقرون به صرفه به شما عرضه می دارد. لباس ضدجرقه موجود در ALCUCABLE نسبت به سایر رقبای خود از مقاومت و عملکرد خوبی برخوردار است و به واسطه راحت بودن و سبک بودن ان، کاربر به راحتی می تواند از ان بهره مند شود.

 

 

 

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp